I slam 10.04.2013

I Slam Poetycki „Łychą z BeKi”

1slam

środa, 10 kwietnia 2013, godz. 19:00 (zapisy o 18:00)

Pub BeKa, Kalisz, ul. Piekarska 13

GALERIA ZDJĘĆ

Stowarzyszenie „Bank Energii Kulturalno-Artystycznej” i Stowarzyszenie Promocji Sztuki Łyżka Mleka zapraszają poetów, tekściarzy i freestajlowców, znawców, nieznawców, wrogów i sympatyków poezji, starych i młodych, znanych i nieznanych na I SLAM POETYCKI, czyli turniej, który łączy poezję i performance. Każdy, kto pisze teksty poetyckie, może zaprezentować przed publicznością siebie i swój utwór. Liczy się nie tylko tekst i recytacja, ale także utrzymanie uwagi publiczności, zainteresowanie jej i zaskoczenie sposobem prezentacji wiersza! Widownia wytypuje zwycięzcę.

ZAPRASZAMY. WSTĘP WOLNY!

REGULAMIN

1. Organizatorem I Slamu Poetyckiego są Stowarzyszenie „Bank Energii Kulturalno-Artystycznej” i Stowarzyszenie Promocji Sztuki Łyżka Mleka.

2. Slam odbędzie się 10 IV 2013 w Pubie Beka w Kaliszu przy ul. Piekarskiej 13.

3. Slam rozpoczyna się o godz. 19:00, zapisy przyjmowane są od godz.18:00 u organizatorów przy wyznaczonym stanowisku obok sceny.

4. Zgłoszenie powinno obejmować: imię i nazwisko autora, tytuł utworu.

5. Każdy autor zgłasza do Slamu jeden własny, niepublikowany drukiem i nienagradzany w innych konkursach utwór poetycki, który musi osobiście zaprezentować publiczności w czasie do 3 min.

6. Używanie instrumentów muzycznych jest zabronione.

7. Slamerzy mogą występować w parach lub większych grupach. Jeśli slamerzy zdecydują się na występ grupowy otrzymają nagrodę do podziału.

8. Utwory przedstawione na Slamie będą oceniane przez publiczność przez anonimowe głosowanie (zapisanie na kuponie numeru wybranego artysty i złożenie go przy stanowisku organizatorów).

9. Podliczeniem oddanych głosów zajmie się Jury pomocnicze reprezentowane przez przedstawicieli organizatora.

10. Po przeliczeniu głosów wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości.

11. Dla najlepszych przewidziane są nagrody.

12. Wyniki slamu oraz zwycięskie teksty zostaną opublikowane na stronach organizatorów.

13. Ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Organizatora.

 

Laureatem pierwszego slamu został Piotr vel Kot Karter