24.07.2014

7

Siódma impreza cyklu spotkań, które w każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18:00 odbywają się w Art Cafe – kawiarni w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, na którą zapraszamy wszystkich, szczególnie twórców przed debiutem, piszących do szuflady. Opiekę nad spotkaniami przejęła Izabela Rott, studentka 3. roku filologii polskiej na UAM, która także  wraz z Moniką Jangas  prowadzi imprezy.

Gościliśmy dotąd Weronikę Zaton i Sandrę Mikołajczyk, Ewelinę Kowalską i Piotra Fronia, Michała Hynasa, Damiana „kfiatka” Kwiatkowskego, Kingę Obajtek oraz Izę Rott. Na siódmym spotkaniu zaprezentował się w kilku tekstach literackich, znany dotąd z fotografii, Paweł Madaj, a muzycznie oprawił spotkanie Wiktor Rott

Wiktor Rott – uczeń 2 klasy III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu. Gry na gitarze klasycznej uczy się od 4 lat w Młodzieżowym Domu Kultury. Na rekonesansie zaprezentuje technikę gry akustycznej zwaną fingerstylem. Charakteryzuje się ona wykonywaniem partii kilku instrumentów w tym samym czasie na jednej gitarze. W wolnym czasie uprawia sport i tańczy w Teatrze Pieśni i Tańca „Patrimonium”.

Paweł Madaj – absolwent Wydziału Chemii Stosowanej Wyższej Szkoły Zawodowej Łódzkiej Korporacji Oświatowej (technologia preparatów fryzjerskich i fryzjerstwo oraz technologia produktów kosmetycznych i kosmetyka) i Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Technik usług fryzjerskich. Zajmuje się rysunkiem portretowym, pejzażami (różnymi technikami plastycznymi), fotografią portretową, stylizacją fryzury i makijażu. Współpracuje z niemieckimi ośrodkami kulturalnymi regionu Medebach i Arnsberg (rysowanie pejzaży do kalendarzy okolicznościowych) oraz z Agencją Impresaryjną IGO-ART (przy organizacji gali półfinałowych i sesji zdjęciowych Miss Polonia – na stanowisku stylista fryzjer oraz realizacja  portretów rysowanych kandydatek na miss). Autor foto-relacji imprez Łyżki Mleka. Na III Festiwalu – wraz z Edytą Fietkiewicz – zaprezentował swoje prace na wernisażu. Kolejne wystawy w Klubie Komoda 26.03.2014 oraz 10.05.2014 w czasie Zlotu Rolls Royce & Bentley w Kaliszu. Na rekonesansie pokaże swoje prace, ale przede wszystkim przeczyta kilka swoich tekstów literackich.

24.07.2014 - 1 24.07.2014 - 2 24.07.2014 - 3 24.07.2014 - 4 24.07.2014 - 5

Galeria zdjęć